Patronsuz Medya

Arşivde yazara ait 2 yazı var   →   1 / 1

Kurtuluyoruz!

Tahir Öngür
18 Mart 2004

Yani, bu ülkeler sermayeden yiyor! Yani bu ülkeler en değerli varlıklarından oluyor; ama bir daha düzelemeyecek şekilde batağa batıyor. Bu ülkelerde gelir dağılımı gün be gün bozuluyor. Bu ülkeler baskın olarak anti demokratik yönetimlerce yönetiliyor.

Bor madeni, kurtuluş mu?

Tahir Öngür
18 Mart 2004

Sonunda, pek çoğumuz devlet elinde kaldıkça Bor'larımızdan hiç bir yarar sağlayamayacağız a, çok daha kolay inandırılabilecek.

↓ bunlar şirketten ↓

Be mübarek, bu kadar da kötü olunmaz ki!

Ali Türkan
19 Ekim 2003

Kaldığım o küçük Trakya kasabasında; bir ayakkabı boyacısıyla sohbet ederken adı geçti. Boyacıyla epey ceviz kırmışlar. Akrabası olduğumu öğrenince, adımı söyleyip tanıyor musun? diye sordu.

Onlar sussun biz konuşalım

Necdettin Efendi
1 Mart 2010

İsteyen istediğine istediği kitabı tavsiye edebilir. Televizyon seyretme kitap oku da diyebilir. Finito. İster okuruz ister okumayız. Televizyonunu kapatıp kapatmamak da bizim elimizde. Fikrini beyan etmek neden zorbalık olsun?

Etiketler

Aile AKP Ali Türkan Amerika Araba Aydın Beslenme Bilim Cem Karaca Cehalet CHP Cinsellik Çevre Çizgi Roman Çocuk Demokrasi Deprem Derkenar Devlet Dil Distopya Edebiyat Eğitim Ekonomi Erkek Fanatizm Felsefe Feminizm Gençlik Hayat Hayvanlar Hoyratlık Hukuk İnternet İslâm Kadın Kapitalizm Kedi Kemalizm Kent Kitap Kişilik Komplo Konut Kültür Kürtler Mavra Medya Mektup Meslek Militarizm Milliyetçilik Mizah Modernite Müzik Necdet Şen Nefret Nostalji Pazarlama Polemik Portreler Psikoloji Reklam Safsata Sağlık Sanat Savaş Sevgi Seyahat Sinema Siyaset Spor Şiir Tarih Teknoloji Telefon Televizyon Terör Toplum Tutunamayanlar Vicdan Yazmak Yalnızlık Yaşlılık Yergi Yoksulluk

Derkenar'da     Google'da  

96