Patronsuz Medya

Arşivde konuyla ilgili 6 yazı var   →   1 / 1

  • Cinsellik

Damgasızların orgazmı 12 dakikaymış

Deniz Türkoğlu - 18 Kasım 2011

Düşünsenize sayın Ayşe Hanım, hayvanı tam damgalayacakları esnada gelen geçen, bakan eden, öyle olmasın böyle olsun, orasına basma burasına bas diyen bir seyirci topluluğunun önünde yapılır mı bu işler?

Dünyanın en eski sektörü

Kâmuran Kızlak - 22 Nisan 2008

Göründüğü kadarıyla eğitim sistemi yavaş yavaş doğru yolu buluyor. Böyle bir eğitim sistemiyle yetişen bir kuşak sonraki reklâmcı ve İnsan Kaynakları erbabının nelere kadir olacağını varın siz hesap edin artık.

Sosyolojik bir vaka olarak pantalon ütüsü

Ali Türkan - 1 Mayıs 2003

Az önce muhabbet ettiğim arkadaşlar, yalnızca kadın bedeninin bir bölümü hakkında konuşmamış, o bölümle ilgili tüm gizli emellerini de bir güzel ortaya saçmışlardı.

Naylon geceliği orospular giyer!

Ali Türkan - 19 Kasım 2001

Kadınsı yumuşaklık kayboldu galiba. Erkek gibi düşünen, toplumda erkek gibi başarılı olmak isteyen, hatta erkek gibi olabilmek için askere bile gitmek isteyen kadınlar sardı ortalığı.

Sırtımı hep kendim kaşırım

Ali Türkan - 17 Kasım 2001

Artık ne ruj ilgilendiriyor beni, ne sutyen kopçası. Ne beni başarılı görmek isteyen kadınlar, ne başarının bedeli. Hiç birine yaşamıma girme vizesi vermiyorum.

Mahremiyetle saldırganlık arasındaki ince sınır

Necdet Şen - 7 Kasım 2001

Kadınlarla göz göze gelmeye çekiniyorum. Ne yapsam masumiyetimi kanıtlayamayacağım bir tuzak gibi görünüyor bana sokakta rastladığım kadınların bakışları. 

41
Derkenar'da     Google'da   ARA