Patronsuz Medya

Arşivde konuyla ilgili 8 yazı var   →   1 / 1

  • Hızlı Gazeteci

İlhan Selçuk ve Hızlı Gazeteci

Pınar Selek
Özgür Gündem, 23 Aralık 2005

Gazetecilikte, siyasal çalışmalarda ortaklıklar bozulabilir, hatta insanlar karşı karşıya gelir. Ama terbiye bozuldu mu, her şey biter.

Bir ömür alıp gittiler

Sefa Kaplan
Hürriyet-Keyif, 31 Mart 2002

Hiç şüphe yok ki, çok daha naif, çok daha bildik bir dünyaya aitti Hızlı Gazetecinin yörüngesi belirsiz bir ırmağın kıyısından süzüp getirdikleri.

O mendebur gazeteci geri döndü

Ertuğrul Özkök
Hürriyet, 24 Mart 2002

O mendebur muhalifi, o bir türlü bileğini bükemediğim gazeteciyi çok özlemişim. Biz yöneticilere Bilincimin musluğunu elinde tutan adamlar deyişini bile özlemişim.

Memet ile Memo

Necdet Şen
25 Ocak 2002

Çiçek Bar'a, Andon'a, Nevîzade sokağına da takılamam, oralarda harcayacak ne param var ne de zamanım. Yahu ne kadar zormuş bu ülkede 'muhalif' olmak! Naapsam, yalaka mı olsam?

Hızlı Gazeteci aramızda

Göksan Göktaş
Söyleşi, Radikal, 15 Ocak 2001

Araştırmacı gazeteci adı altında, on tane korumayla, zırhlı arabalarla gezen, asla sokakta rastlayamayacağınız patron adına 'kelle' koparan avcılar var bugün.

Hızlı Gazeteci'nin dönüşü

Şahin Artan
Aktüel, 11 Ocak 2001

Şen, usta bir çizgi romancı. Ama, belki de İnternet'e uygun olmayan tek anlatım formu olan çizgi romanı sitesine empoze etmeye çalışma gibi bir hataya düşmemiş.

Yol Yorgunu

Necdet Şen
1 Kasım 2000

Aslına bakarsan, herkes biraz yol yorgunu. Sessizlik korkutucu. O halde, vur patlasın, çal oynasın! Aç şu televizyonun sesini sonuna kadar. Bütün boş vakitlerini bir şeylerle doldur. Ki kendindeki gerçek kendini dinlemeye vakit kalmasın.

Hızlı Gazeteci

Kutsi Akıllı
Kitap, RHdergi.com

Kefal yemi hamurdur. Hamurun içine onlarca sinek iğnesi konur ve kefal, yemi yutmak yerine, diderek yemesine rağmen, bunlardan en az 4-5 tanesine yakalanır.

Etiketler

Aile AKP Ali Türkan Amerika Araba Aydın Beslenme Bilim Cem Karaca Cehalet CHP Cinsellik Çevre Çizgi Roman Çocuk Demokrasi Deprem Derkenar Devlet Dil Din Distopya Edebiyat Eğitim Ekonomi Erkek Fanatizm Felsefe Feminizm Gençlik Hayat Hayvanlar Hızlı Gazeteci Hoyratlık Hukuk İnternet İslâm Kadın Kapitalizm Kariyer Kedi Kemalizm Kent Kitap Kişilik Komplo Konut Kültür Kürtler Mavra Medya Mektup Militarizm Milliyetçilik Mizah Modernite Müzik Necdet Şen Nefret Nereye Nostalji Pazarlama Polemik Portreler Psikoloji Reklam Safsata Sağlık Sanat Savaş Sevgi Seyahat Sinema Siyaset Spor Şiir Tarih Teknoloji Telefon Televizyon Terör Toplum Tutunamayanlar Vicdan Yazmak Yalnızlık Yaşlılık Yergi Yoksulluk

Derkenar'da     Google'da  

150