Patronsuz Medya

Ondan kalmamış, bunlardan versek olmaz mı?

Üçü de mi masum yani?

Hülya Yalçın
4 Mart 2014

Sonra o bitti, biz başka şeyler konuşmaya devam ettik, köylerden, eskilerden, komşulardan, ortaokul liseden, İstanbul'dan falan. Ama hâlâ her yerde adalet olsaydı, başka ne gerekirdi ki diye düşünüp durdum gece boyu.

'Bacı', tartışmayı 'Şen'lendirdi

Emre Aköz
Tempo, 13 Ekim 1988

Bacının öyküsü devam ediyor. Şen'i fena halde eleştirenler de, bizi ne kadar iyi anlayıp, çiziyorsun diyenler de öykünün sonunu bekliyorlar.

Mülkiyet Hırsızlıktır

Necdet Şen
5 Mart 2001

Bizi insanlığımızla, karakterimizle değil ama arabamızın markasıyla, paşa dedemizin ihsan edilmiş asaletiyle, hormonlu gıdalarla besleyip manken yaptığımız kızımızın televole orospusu olmasıyla övünür kılan hastalıklı benmerkezcilik hangi sürecin devamı?

Tavan arasındaki tozlu defter

Kitap Kurdu
2001-2013

Geçenlerde arşivde bir şeylere bakınırken, 12 yıl önce yayına koyup da zamanla varlığını unuttuğum, aralarda bir yerlerde kaynayıp gitmiş, hatta bölümün listesinden bile silinmiş olan bu sayfayı buldum.

Etiketler

Aile AKP Ali Türkan Amerika Araba Aydın 'Bacı' Beslenme Bilim Cem Karaca Cehalet CHP Cinsellik Çevre Çizgi Roman Çocuk Demokrasi Deprem Derkenar Devlet Dil Din Distopya Edebiyat Eğitim Eleştiri Ekonomi Erkek Fanatizm Felsefe Feminizm Gençlik Günce Hayat Hayvanlar Hızlı Gazeteci Hoyratlık Hukuk İnternet İroni İslâm Kadın Kapitalizm Karikatür Kariyer Kedi Kemalizm Kemal Tahir Kent Kişilik Komplo Konut Kültür Kürt Mavra Medya Mektup Militarizm Milliyetçilik Mizah Modernite Müzik Necdet Şen Nefret Nereye Nostalji Öykü Pazarlama Polemik Portreler Protesto Psikoloji Reklam Safsata Sağlık Sanat Savaş Sevgi Seyahat Sinema Siyaset Sol Sosyoloji Spor Şarap Şiir Tarih Teknoloji Telefon Televizyon Terör Toplum Tutunamayanlar Ütopya Vicdan Yazmak Yalnızlık Yaşlılık Yoksulluk Yüzleşme

Derkenar'da     Google'da  

83