Patronsuz Medya

Ondan kalmamış, bunlardan versek olmaz mı?

Sahilde bir mitomanzede

Bülent Karaköse
19 Eylül 2014

Kaç çocuk vardı ki, sahip olduğu uçan balonlarını küçük ellerinden kaçırmasın? Sen kaçıranlardandın… Sıkı sıkıya tuttuğun renkli uçan balonlarının ipi nasıl olmuştu da elinden salınmıştı…

Çalıntı içerikle yayın yapan web siteleri

Necdet Şen
4 Temmuz 2008

İnternetteki bir sürü web sitesinin çalıntı içerikle yayınlandığının her halde hepimiz farkındayız. Bunun kanunî müeyyidelerinin henüz oluşmamış olması bu talanı had safhaya vardırıyor.

Kitaptaki müziğin sesini duyabilmek…

Seyit Balkuv
4 Mart 2002

Bu hayatın mutlak inceliği, mutlak üstünlüğü bazen bir şiirin dizesinde, bazen bir annenin şamarında, bazen bir köylünün ikramında, bazen küçük bir çocuğun gülümsemesinde, bazen saftirik bir kedinin bakışında, bazen de hiç bir yerdedir.

Hızlı Gazeteci'yi bedavaya versene

Necdet Şen
11 Şubat 2002

Belli mi olur, günün birinde artık buralarda olmayan birilerinin alın terinin namusunu hayduta, çapulcuya karşı korumak görevi siz uzaktaki akrabalarıma düşebilir.

Etiketler

Aile AKP Ali Türkan Amerika Araba Aydın 'Bacı' Beslenme Bilim Cem Karaca Cehalet CHP Cinsellik Çevre Çizgi Roman Çocuk Demokrasi Deprem Derkenar Devlet Dil Din Distopya Edebiyat Eğitim Eleştiri Ekonomi Erkek Fanatizm Felsefe Feminizm Gençlik Günce Hayat Hayvanlar Hızlı Gazeteci Hoyratlık Hukuk İnternet İroni İslâm Kadın Kapitalizm Karikatür Kariyer Kedi Kemalizm Kemal Tahir Kent Kişilik Komplo Konut Kültür Kürt Mavra Medya Mektup Militarizm Milliyetçilik Mizah Modernite Müzik Necdet Şen Nefret Nereye Nostalji Öykü Pazarlama Polemik Portreler Protesto Psikoloji Reklam Safsata Sağlık Sanat Savaş Sevgi Seyahat Sinema Siyaset Sol Sosyoloji Spor Şarap Şiir Tarih Teknoloji Telefon Televizyon Terör Toplum Tutunamayanlar Ütopya Vicdan Yazmak Yalnızlık Yaşlılık Yoksulluk Yüzleşme

Derkenar'da     Google'da  

54