Patronsuz Medya

Mesut Aytunca ve Silüetler

  Tuğçe - Aralık 2004


Babamın 45'lik plakları arasında Mesut Aytunca ve Silüetler diye bir gruba ait bir plak buldum. Hoştu doğrusu.

Sanırım 60'lı ya da 70'li yıllara ait bir grup bu. Ama babam da o gruba ilişkin pek fazla şey hatırlamıyor. Belki ona da başkasından kalmıştır bu plaklar.

Bu konuyu nereden araştıracağımı bilemiyorum. İnternette de pek fazla şey çarpmadı gözüme. Mesut Aytunca kimdir, nedir, bilen birileri çıkar mı?

Yorumlar

Hatırladığım kadarıyla 70'li yıllarda Cihangir'deki evinde kadın çorabıyla boğulmuş olarak bulundu. Bir daha da pek gündeme gelmedi. İyi bir müzisyendi, çocukken konserine gitmiştim. Allah rahmet eylesin.

Eski Tüfek - Aralık 2004

diYorum

Etiketler

Aile AKP Ali Türkan Amerika Araba Aydın Beslenme Bilim Cem Karaca Cehalet CHP Cinsellik Çevre Çizgi Roman Çocuk Demokrasi Deprem Derkenar Devlet Dil Din Distopya Edebiyat Eğitim Ekonomi Erkek Fanatizm Felsefe Feminizm Gençlik Hayat Hayvanlar Hoyratlık Hukuk İnternet İslâm Kadın Kapitalizm Kariyer Kedi Kemalizm Kent Kitap Kişilik Komplo Konut Kültür Kürtler Mavra Medya Mektup Militarizm Milliyetçilik Mizah Modernite Müzik Necdet Şen Nefret Nostalji Pazarlama Polemik Portreler Psikoloji Reklam Safsata Sağlık Sanat Savaş Sevgi Seyahat Sinema Siyaset Spor Şiir Tarih Teknoloji Telefon Televizyon Terör Toplum Tutunamayanlar Vicdan Yazmak Yalnızlık Yaşlılık Yergi Yoksulluk

Derkenar'da     Google'da  

95