Patronsuz Medya

Açılış Sayfası

  Mustafa - Aralık 2004


Açılış sayfası olarak nereden geldiğini bilmediğim bir sayfa geliyor. Oysa ben Derkenar'ı Açılış sayfası olarak ayarlamak istiyorum.

Bu sayfadan sonra Derkenar'a geçip açılış sayfası ayarından sonra internet exploreri kapatıp yeniden açtığımda Derkenar olarak açılıyor. Ama bağlantıyı kapatıp açtığımda her seferinde yine bu sayfa geliyor.

Bu sayfadan nasıl kurtulabilirim? Bir de bazı sayfalara ulaşmak istediğimde İnternet Optimizer siye bir sayfa sık sık ekrana geliyor; bundan nasıl kurtulabilirim?

Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

Yorumlar

Önce bu sözü edilen sayfayı Açılış sayfası olmaktan çıkarmak için IE menüsünde Tools bölümünde Options'a girip burada Home page bölümüne derkenar'ın adresini yazabilirsin. Lakin bu durumun senin sorununu kalıcı olarak çözeceğini sanmam. Bilgisayarında büyük olasılıkla bir ad-ware bulunuyor. Bunu temizlemek için bilgisayarını virüs taramasından geçirmeni öneririm.

Ayrıca lavasoft tarafından ücretisiz olarak dağıtılan ad-aware adlı programı kurup çalıştırarak bilgisayarında bir temizlik daha yapmalısın. Ancak ondan sonra bilgisayarını bu istiladan kurtarabilirsin.

Darxoul - Aralık 2004

diYorum

Etiketler

Aile AKP Ali Türkan Amerika Araba Aydın Beslenme Bilim Cem Karaca Cehalet CHP Cinsellik Çevre Çizgi Roman Çocuk Demokrasi Deprem Derkenar Devlet Dil Din Distopya Edebiyat Eğitim Ekonomi Erkek Fanatizm Felsefe Feminizm Gençlik Hayat Hayvanlar Hoyratlık Hukuk İnternet İslâm Kadın Kapitalizm Kariyer Kedi Kemalizm Kent Kitap Kişilik Komplo Konut Kültür Kürtler Mavra Medya Mektup Militarizm Milliyetçilik Mizah Modernite Müzik Necdet Şen Nefret Nostalji Pazarlama Polemik Portreler Psikoloji Reklam Safsata Sağlık Sanat Savaş Sevgi Seyahat Sinema Siyaset Spor Şiir Tarih Teknoloji Telefon Televizyon Terör Toplum Tutunamayanlar Vicdan Yazmak Yalnızlık Yaşlılık Yergi Yoksulluk

Derkenar'da     Google'da  

64