Patronsuz Medya

Arşivde konuyla ilgili 7 yazı var   →   1 / 1

  • Nereye

Bana kendi dünya turumu hatırlattı

Gülin Aköz
Mektup, 17 Nisan 2007

Kişisel ilişkilerimde onaylanmak için az mı çaba sarf ettim! Ama sonuçta tam boyun eğemedim, susamadım; başkalarının isteklerine, beklentilerine göre yaşayamadım ve kendim olmaya geri döndüm.

Namaste!

Orkun Atila
22 Şubat 2007

Bu kitaptan daha birçok şey alıntılamak istiyorum, hatta tüm sevdiklerime birer tane alıp dağıtmak istiyorum, kesmiyor.

Bir yiğit bir kitap yazsa, gör başına neler gelir!

Necdet Şen
8 Haziran 2003

Bu bir yenilginin hikâyesidir aslında. Çünkü biliyorum ki, büyük Yazar bunun bin katı sorunu göğüsleyip yine de yazmayı sürdüren kişilerin arasından çıkar.

Necdet Şen'in iç yolculuğu

Metin Münir
Sabah, 11 Ağustos 2001

Gezi hem dışarıda hem de Şen'in içinde geçti. Kitabın en güzel, en lirik bölümleri Şen'in içine bakıp orada gördüklerine ses verdiği bölümlerdir.

Hakkâri Hindistan'dan daha uzak

Ülkü Özel Akagündüz
Söyleşi, Zaman, 14 Mayıs 2001

O kadar basit değil. Yoksulluğu, ait olduğu çevreden dışlanmayı, telefonların susmasını, belki aylarca etrafında sohbet edecek kimseyi bulamamayı göze alıyorlarsa onlar da böyle yaşasınlar.

Nereye? Ve Necdet Şen Japon değil!

Cüneyt Özdemir
Deepnot, 2001

Ben kitaba sabah başladım, akşam bitirdim. Sizin o kadar hırs yapmaya ihtiyacınız yok. Yavaş yavaş okuyun… Sindire sindire…

Geride kalan Eylül'ün tatsız tortuları

Necdet Şen
Kitap, 1997

Pokara'daki bu otel odasından yağmurla sırılsıklam bahçede gölcükler oluşturan suyu, bağırsak gurultusunu andıran göksel sesleri izlerken, şu anda Feneryolu'nda Moda'da Bostancı'da olsam ne fark ederdi diye düşündüm.

Ali ve Ölüm

Necdet Şen
11 Şubat 2008

Tek tesellin, o bir türlü içine sindiremediği kefere ellerinde değil de, kendi memleketinde vefasız, bencil, osuruk meşrep de olsa, arkadaşım diyebildiği birilerinin yakınında ölmüş, kerametine pek inanmasa bile üç beş akraba ve dost refakatinde fatihalarla gömülmüş olması.

↑ şirketten

Etiketler

Aile AKP Ali Türkan Amerika Araba Aydın Beslenme Bilim Cem Karaca Cehalet CHP Cinsellik Çevre Çizgi Roman Çocuk Demokrasi Deprem Derkenar Devlet Dil Din Distopya Edebiyat Eğitim Ekonomi Erkek Fanatizm Felsefe Feminizm Gençlik Günce Hayat Hayvanlar Hızlı Gazeteci Hoyratlık Hukuk İnternet İslâm Kadın Kapitalizm Kariyer Kedi Kemalizm Kemal Tahir Kent Kitap Kişilik Komplo Konut Kültür Kürtler Mavra Medya Mektup Militarizm Milliyetçilik Mizah Modernite Müzik Necdet Şen Nefret Nereye Nostalji Pano Pazarlama Polemik Portreler Psikoloji Reklam Safsata Sağlık Sanat Savaş Sevgi Seyahat Sinema Siyaset Sol Sosyoloji Spor Şiir Tarih Teknoloji Telefon Televizyon Terör Toplum Tutunamayanlar Ütopya Vicdan Yazmak Yalnızlık Yaşlılık Yergi Yoksulluk

Derkenar'da     Google'da  

66