Patronsuz Medya

Mektup

  İlhami Soysal - 13 Ocak 1991, Pendik


Aziz Necdet Şen…

Aynı yokuşun yolcularıyız ama, seninle yüzyüze tanışmak kısmet olmadı. Ama doğrusu seni hep tanımak istedim, dilerim ki bir gün bu da olur.

Sana teşekkürlerimi yazmak istiyorum.

Çocukluğumda ve ilk gençliğimde gazete ve dergilerde çizgi roman olarak Kızıl Maske, Mandrake, Nat Pinkerton gibi kimi tatsız yabancı çizgilerden bir miktar okuduktan sonra bezmiş ve bu işin ardını bırakmıştım. Sonra bir süre de Tek Tel Amca ya da Hoş Memo çizgilerini şöyle gözucuyla izlemiştim. Ancak Turhan'ın Abdülcanbaz dizileriyle yeniden çizgi romanın üstelik de yerli olanının tadını aldım. Sonra Turhan bıraktı, ben de işin ucunu bıraktım. Taa ki, basında sen boy gösterinceye kadar.

Neredeyse başından beri senin çizdiklerini büyük bir beğeni ile itiraf edeyim keyif alarak izliyorum. Bacı tipin bir harikaydı. Politik Sığınmacı'n daha da bir harika.

Ellerine sağlık. Teşekkürüm yazdıkların ve çizdiklerin içindir. Kutlarım seni.

Sevgi ve saygılar.

diYorum

Etiketler

Aile AKP Ali Türkan Amerika Araba Aydın Beslenme Bilim Cem Karaca Cehalet CHP Cinsellik Çevre Çizgi Roman Çocuk Demokrasi Deprem Derkenar Devlet Dil Din Distopya Edebiyat Eğitim Ekonomi Erkek Fanatizm Felsefe Feminizm Gençlik Hayat Hayvanlar Hoyratlık Hukuk İnternet İslâm Kadın Kapitalizm Kariyer Kedi Kemalizm Kent Kitap Kişilik Komplo Konut Kültür Kürtler Mavra Medya Mektup Militarizm Milliyetçilik Mizah Modernite Müzik Necdet Şen Nefret Nostalji Pazarlama Polemik Portreler Psikoloji Reklam Safsata Sağlık Sanat Savaş Sevgi Seyahat Sinema Siyaset Spor Şiir Tarih Teknoloji Telefon Televizyon Terör Toplum Tutunamayanlar Vicdan Yazmak Yalnızlık Yaşlılık Yergi Yoksulluk

Derkenar'da     Google'da  

85