Patronsuz Medya

Teşekkür etmezsem olmaz

  Büdütör - 20 Ocak 2009


Derkenar eğer bir muhabbet ortamı ise -ki öyle görünüyor- bu muhabbetten en çok zevk alan kişi benim sanırım.

Siteye eklenen her yeni yazıda ve içten yorumda, uyanınca başucunda hediye bulmuş çocuk gibi yüzüm aydınlanıyor.

Bu internet dergisine güzel yazıları ve yorumlarıyla katkıda bulunan ve şu ana kadar bir teki bile haniya da benim elli gram pastırmam? dememiş olan tüm Derkenar yazarlarına yürekten teşekkürler.

Bu siteyi benimseyen ve destan uzunluğundaki yazılarımızı azimle okuyan tüm sessiz ziyaretçilerimize de yürekten teşekkürler.

Eşine dostuna tavsiye edenlere de.

Bu teşekkürlerin en büyüğü, sekiz yıl önce, hiç aklımda yokken, tadına doyulmaz mektuplarıyla bu sitede bir Yazarlar bölümünün açılmasına vesile olan sevgili Ali Türkan'a…

İyi oldu iyi… Çok iyi oldu. Ne Şam'ın şekeri ne medya patronunun zekeri. Biz burada hep birlikte yazıyor, okuyor, zihinlerimizi parlatıyoruz. Ortak Akıl demeyeyim ama insana kendini iyi hissettiren ortak bir iklim oluşuyor gün be gün.

Aramızda kalsın ama bu dergi galiba bir tür aşk hikayesi

diYorum

Etiketler

Aile AKP Ali Türkan Amerika Araba Aydın Beslenme Bilim Cem Karaca Cehalet CHP Cinsellik Çevre Çizgi Roman Çocuk Demokrasi Deprem Derkenar Devlet Dil Din Distopya Edebiyat Eğitim Ekonomi Erkek Fanatizm Felsefe Feminizm Gençlik Hayat Hayvanlar Hoyratlık Hukuk İnternet İslâm Kadın Kapitalizm Kariyer Kedi Kemalizm Kent Kitap Kişilik Komplo Konut Kültür Kürtler Mavra Medya Mektup Militarizm Milliyetçilik Mizah Modernite Müzik Necdet Şen Nefret Nostalji Pazarlama Polemik Portreler Psikoloji Reklam Safsata Sağlık Sanat Savaş Sevgi Seyahat Sinema Siyaset Spor Şiir Tarih Teknoloji Telefon Televizyon Terör Toplum Tutunamayanlar Vicdan Yazmak Yalnızlık Yaşlılık Yergi Yoksulluk

Derkenar'da     Google'da  

98